Ať už Teherán, Isfahán, Bandar Abbas nebo Búšehr, nakládáme a vykládáme Vaše zboží v celé zemi mezi Kaspickým mořem a Perským zálivem.

Spedice LKW WALTER, Váš evropský dopravce, zajistí Vaši nákladní přepravu (kompletní celokamionové nakládky) z celého Íránu do všech evropských zemí a zpět. Spolehněte se na partnera, který Vás svou optimální přepravní logistikou přesvědčí. Mluvíme nejen Vaším jazykem, ale i jazyky Vašich obchodních partnerů.
Mapa Iránu Mapa Iránu

Vaše výhody u LKW WALTER

  • Přepravy od domu k domu bez překládek
  • Osobní poradenství ve Vašem mateřském jazyce
  • Optimální doby trvání přepravy
  • Jeden partner pro VŠECHNY kompletní nakládky (FTL)
  • Kontrola dopravy díky sledování GPS

Top desítka našich nejlepších tras na íránském trhu

Nejfrekventovanější trasy z/do Íránu (import/export) pro kompletní nakládky (FTL) jsou:
Francie, Německo, Rakousko, Turecko, Itálie, Španělsko, Belgie, Česko, Maďarsko, Nizozemsko.
LKW WALTER organizuje každodenní odjezdy i do všech ostatních evropských zemí.

Vaši nabídku pro přepravu na Írán získáte zde!

Nechte si ještě dnes zpracovat nezávaznou nabídku na Vaši nákladní celokamionovou přepravu do nebo z Íránu. Vyplňte kompletně formulář a ihned obdržíte kontaktní údaje odpovědné osoby, která se Vám do čtyř hodin ozve (Po-Pá od 8.00 do 17.00 h).
Pokud by jste si přáli během následujících 4 hodin nezávaznou nabídku, klikněte zde.

LKW WALTER – Vaše spedice pro kamionovou přepravu na Írán > více podrobností zde:

Školicí program řidičů v Duisburgu (Německo) Školicí program řidičů v Duisburgu (Německo)

Co dělá LKW WALTER pro větší bezpečnost na silnicích?

Pro velkou dopravní společnost jako je ta naše, je bezpečnost na silnicích velmi důležitá. Proto jsme vyvinuli rozsáhlý program školení řidičů a příručku pro řidiče. Kromě toho jsme aktivní v evropských pracovních skupinách, které pracují na zlepšení pracovních podmínek pro řidiče nákladních vozidel nebo na sjednocení bezpečnosti při zajištění nákladu v Evropě.
Pracovní porada u LKW WALTER Pracovní porada u LKW WALTER

Jak flexibilně společnost LKW WALTER jedná?

Komunikační cesty jsou u společnosti LKW WALTER krátké. Všechna rozhodnutí se činí rychle a v souladu s danou situací. U LKW WALTER jsou pracovníci Key Account Managementu, Sales Managementu a Transport Managementu pod jednou střechou. Kromě toho jsme v každodenním kontaktu s našimi zákazníky, řidiči i lidmi na nakládkách a vykládkách.
Disponent při schůzce týmu Disponent při schůzce týmu

Disponuje společnost LKW WALTER všeobecným ceníkem?

Každá přeprava je individuální a má specifické požadavky (vybavení, doba jízdy, množství, okna nakládek/vykládek atd.). Náklady na přepravu se mohou v závislosti na situaci na trhu rychle měnit. Proto pracuje společnost LKW WALTER bez pevného ceníku. Naši disponenti vždy usilují o řešení, které bude mít pro Vás nejlepší poměr cena/výkon.
Centrála společnosti LKW WALTER ve Wiener Neudorf v noci Centrála společnosti LKW WALTER ve Wiener Neudorf v noci

Má společnost LKW WALTER pobočky?

Z důvodu efektivity a flexibility řídí společnost LKW WALTER veškerou přepravu z firemní centrály ve Wiener Neudorf u Vídně a z pobočky v tyrolském Kufsteinu. Naše zákazníky zároveň pravidelně navštěvujeme v jejich sídle. Denně se koná více než 100 osobních jednání po celé Evropě.

Máte další otázky?
Jsme Vám ochotně k dispozici – Vaši specialisté na Írán:

Potřebujete další podrobnosti, všeobecné informace nebo máte zvláštní požadavky? Vyplňte jednoduše náš formulář a ihned obdržíte kontaktní údaje konkrétní odpovědné osoby.
Naši specialisté na Írán Vám ochotně podají bližší informace!
Zde Vám poskytneme další otázky/odpovědi na téma spedice:
Často kladené otázky (FAQ)
^ - Top

Tato webová stránka používá Cookies, aby Vám mohla zajistit ty nejlepší uživatelské zkušenosti. Používáním webové stránky vyjadřujete svůj souhlas s ukládáním Cookies. Další informace naleznete pod: Podmínky používání