Spedice LKW WALTER je mezinárodní přepravní společnost se zaměřením na přepravu celokamionových nakládek v silniční a v kombinované dopravě.

Dobré důvody, proč si vybrat právě LKW WALTER

  • S námi získáte jednoho přepravního partnera pro dopravu po celé Evropě podobně jako z/do Ruska, Střední Asie, severní Afriky a na Blízký východ a zpět.
  • Nabízíme Vám osobní a kompetentní poradenství ve všech evropských jazycích – přepravní logistiku na nejvyšší úrovní.
  • Inteligentní software využívaný při plánování dopravy spolu s telematickými systémy nám umožňují efektivní a ekologickou realizaci přepravu.

Máte zájem získat více informací?

V tom případě si vyberte jednu z níže uvedených oblastí a dozvíte se více o nabídce služeb mezinárodní spedice LKW WALTER:

Pro objednavatele

Profitujte z partnertví s LKW WALTER a získejte více informací o možnostech rychlého převzetí Vašeho zboží po celé Evropě!


Chci nechat něco přepravit


Poptávka

Pro dopravní partnery

Staňte se součástí výkonné sítě vybraných dopravních partnerů u renomované spedice, jakou je LKW WALTER!Chci jezdit pro LKW WALTER


Registrace
^ - Top

Tato webová stránka používá Cookies, aby Vám mohla zajistit ty nejlepší uživatelské zkušenosti. Používáním webové stránky vyjadřujete svůj souhlas s ukládáním Cookies. Další informace naleznete pod: Podmínky používání