Úkol s perspektivou budoucnosti …

Celosvětová výměna zboží rok od roku roste. Moderní komunikační technologie umožňují stále snadnější navazování globálních obchodních vztahů.

 

Rychlá a spolehlivá výměna zboží vyžaduje optimální a flexibilní řešení přepravy. To je na jedné straně spojeno s rozmanitými profesními výzvami, na druhé pak s jistou perspektivou do budoucnosti.

 

LKW WALTER nepociťuje hospodářské výkyvy. Vděčí za to specializaci v oblasti přepravy, rozsáhlému portfóliu brandží jeho zákazníků a samozřejmě také zákaznickému spektru, které se skládá z malých a středních podniků, stejně jako mezinárodních koncernů.

 

To dává podniku jistotu a zaručuje jeho dlouhodobý úspěch.

Nakládání návěsu na terminálu v Rostocku
Nakládání návěsu na terminálu v Rostocku
Disponent
Disponent
Silniční doprava Truck & Trailer
Silniční doprava Truck & Trailer

Inovace prostřednictvím průkopnických aktivit v kombinované dopravě

Plynule rostoucí objem přepravy vyžaduje inovativní přepravní řešení, schopná reagovat na změny klimatu a výkyvy v cenách pohonných hmot. Již od roku 1984 je společnost LKW WALTER průkopníkem v rozvoji kombinované přepravy po železnici/silnici, resp. v oblasti Short Sea Shipping.

Zjednodušené zobrazení celoevropské sítě kombinované přepravy společnosti LKW WALTER Kombinovaná doprava - spoje a terminály v Evropě

Při více než 300 odjezdech denně na více jak 200 železničních a kontinentálních namořních (Short Sea) trasách spojuje LKW WALTER v kombinované dopravě všechna důležitá hospodářská centra Evropy.

 

Jako jeden z největších subjektů zajišťujících kombinovanou dopravu po Evropě, přispívá LKW WALTER prostřednictvím této alternativní přepravy šetrné vůči životnímu prostředí významným způsobem ke snižování emisí CO2.


Další informace:

^ - Top

Tato webová stránka používá Cookies, aby Vám mohla zajistit ty nejlepší uživatelské zkušenosti. Používáním webové stránky vyjadřujete svůj souhlas s ukládáním Cookies. Další informace naleznete pod: Podmínky používání