Čistý horský vzduch, průzračná jezera a čerstvá pitná voda - Tyrolsko nabízí v hojnosti nedotčenou přírodu a skutečnou kvalitu života. Oblíbené rekreační oblasti jako Zillertal nebo Chiemsee leží prakticky u dveří a mezinárodně známé výletní cíle, jako je muzeum Swarovski Crystal Worlds, jsou přitom třešničkou na dortu.

Přesto se díky blízkosti měst Innsbruck a Salzburg můžete těšit i z předností města, atraktivnějších možností nákupu nebo kulturních zajímavostí. O individuální potřeby nutné pro odpovídající vyžití se dostatečně postarají dobré restaurace, útulné hospůdky, moderní diskotéky a extravagantní kluby v blízkosti pracoviště.

 

Dostat se do zajímavých metropolí je velmi snadné: Autem jste již za hodinu v Mnichově, za tři hodiny v Curychu a za čtyři ve Vídni nebo Miláně.


Další informace:

^ - Top

Tato webová stránka používá Cookies, aby Vám mohla zajistit ty nejlepší uživatelské zkušenosti. Používáním webové stránky vyjadřujete svůj souhlas s ukládáním Cookies. Další informace naleznete pod: Podmínky používání