Úspěch začíná u správného vzdělání

Každá cesta začíná prvním krokem: U nás Vaše kariéra začíná trainee programem pod názvem „Train the Winner“. Zde se seznámíte se svým pracovním nástrojem -prostřednictvím profesionálů, v praxi a formou dialogu.

 

Training on the Job znamená, že jste od počátku plně zapojeni do každodenního obchodu. Četné oborově specializované semináře a workshopy Vám zaručují základní odborné vzdělání ušité na míru. Při tom Vás provázejí zkušené instruktorky a instruktoři.

 

Na základě Vašeho talentu a schopností následně převezmete svůj osobní rozsah odpovědnosti.

Další vzdělávání - aktivně utvářejte svou budoucnost

Možnosti dalšího individuálního vzdělávání, jakými jsou školicí kurzy se zaměřením na marketing a rozvoj prodejních dovedností, oborově specifická školení, manažerské semináře, osobnostní tréninky, napomáhají rozvoji Vašich schopností. Průběžná podpora v rámci našeho koučovacího programu Vám pomůže aplikovat získané odborné znalosti v praxi.

 

WALTER ACADEMY

 

S našimi obchodními partnery komunikujeme v jejich mateřském jazyce. S našimi obchodními partnery komunikujeme v jejich mateřském jazyce.

„Mluvíme evropsky!“

S našimi obchodními partnery komunikujeme jejich mateřským jazykem. V individuálních školicích programech nebo ve skupinových kurzech se můžete naučit nový jazyk nebo si zlepšit své stávající jazykové znalosti. Jazykové školící programy v různých městech Evropy (např. Petrohradu, Krakově, Lisabonu nebo Malaze) vybrousí Vaše vzdělání k dokonalosti.

Další informace:

^ - Top

Tato webová stránka používá Cookies, aby Vám mohla zajistit ty nejlepší uživatelské zkušenosti. Používáním webové stránky vyjadřujete svůj souhlas s ukládáním Cookies. Další informace naleznete pod: Podmínky používání