Profitujte i Vy z výhod kombinované dopravy koleje/silnice a Short Sea Shipping.

1. Zajistěte si ložné kapacity

Objem nákladní dopravy v Evropě se neustále zvyšuje. Nákladní prostory jsou v době největšího zatížení nedostačující. Zajistěte si proto dlouhodobé, stálé přepravní kapacity v kombinované dopravě!


LKW WALTER - Arrow ButtonKombinovaná doprava funguje takto

2. Zapomeňte na dopravní zácpy, zákazy jízdy a dopravní omezení

Přeprava po železnici nebo lodí nepodléhá žádným dopravním zákazům o víkendu, během nočních hodin nebo o svátcích a nikdy zde nenarazíte na dopravní zácpy.

3. Moderní vybavení – jednoduchá & bezpečná nakládka

Více než 8.000 návěsů překladatelných jeřáby – certifikované podle EN 12642 XL – umožňuje rychlé a bezpečné naložení Vašeho nákladu.


LKW WALTER - Arrow ButtonVozový park v kombinované dopravě

4. Pro vás včetně možnosti lokalizace pomocí GPS

Všechny návěsy jsou vybaveny telematickým systémem. Máte tak neustále přehled, kde se Vaše zboží nachází.

5. Zvyšujte své nákladní kapacity – snižujte své náklady

Kombinovaná doprava Vám umožňuje využít vyšší ložnou hmotnost – až 29 tun. Tím snižujete nakládací a vykládací manipulace, potřebu administrativy i náklady.

6. Využijte velkou flexibilitu

Chcete efektivněji využít své vlastní zdroje a vyhnout se dopravní špičce během nakládky a vykládky? Pak využijte náš systém Standtrailer. Rozhodněte se sami, zda Vaše zboží naložíte nebo vyložíte nyní, později nebo například v nočních hodinách! Tím optimálně využíváte Váš personál zabezpečující nakládku, vyhýbáte se nákladným čekacím dobám a dodatečným osobním nákladům.

7. Váš přínos životnímu prostředí a sociální zodpovědnosti

V porovnání se silniční dopravou takto výrazně snižujete škodlivé emise, především plyn skleníkového efektu – CO2. Kombinovanou dopravou "železnice" o ~ 55 % a kombinovanou dopravou "Short Sea Shipping" o ~ 75 %. Životní prostředí, společnost a v neposlední řadě i Vaši zákazníci Vám budou velmi vděční! LKW WALTER - CO2 Chart

Máte další otázky?
Naši odborníci na kombinovanou přepravu jsou Vám plně k dispozici:

Potřebujete další podrobnosti, všeobecné informace nebo máte zvláštní požadavky? Vyplňte jednoduše náš formulář a ihned obdržíte kontaktní údaje konkrétní odpovědné osoby.
Naši odborníci na kombinovanou přepravu Vám rádi sdělí bližší informace.
Zde naleznete užitečné otázky / odpovědi na téma "kombinovaná přeprava":
Často kladené otázky (FAQ)
^ - Top

Tato webová stránka používá Cookies, aby Vám mohla zajistit ty nejlepší uživatelské zkušenosti. Používáním webové stránky vyjadřujete svůj souhlas s ukládáním Cookies. Další informace naleznete pod: Podmínky používání